برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

طراحی استند

امروزه استند ها از کارامدترین عناصر تبلیغاتی به شمار می‌روند.یک استند با طراحی مناسب باعث می‌شود که مخاطبان به سرعت به مضمون آن پی ببرند و کسب و کارها به سرعت به اهداف خود از تبلیغات دست پیدا کنند.

از جمله ویژگی هایی که باعث می‌شود این ابزار تبلیغاتی مورد توجه شرکت ها قرار بگیرد:

1.استند ها به شدت مورد توجه مخاطبان هستند

استند ها به واسطه ی طراحی رنگی و نمایش تصویری که از مفاهیم ارائه می‌دهند بسیار مورد توجه و جذاب هستند.در واقع یک استند با طراحی شفاف و جذاب،به واسطه هم سطح نبودن با سایر عناصر محیطی،توجه چشمان مخاطب را سریع به خود جلب خواهد کرد.

این امر زمانی روشن می‌شود که شما در نظر بگیرید در یک نمایشگاه هستید و چندین کسب و کار مرتبط با شما در حال نمایش دستاورد های خود با استفاده از استند هستند،درصورتی که شما بتوانید با طراحی مناسب نگاه اول مخاطب را بدست بیاورید،می‌توانید مشتریان ورودی بیشتری از آن رویداد داشته باشید.

2.طراحی در هر اندازه ای که شما بخواهید

این نوع از تبلیغات در ابعاد متفاوتی قابل طراحی است.از سایز رو میزی تا ابعاد بزرگ که هرکدام تاثیرات مخصوص به خود را روی مخاطبان می‌گذارند و در مکان ها و مناسبت های گوناگون قابل استفاده هستند.بسته به نیاز شرکت ها طراحی در ابعاد مناسب قابل اجراست.

3.نصب سریع

زمانی که برای نصب یک استند مورد نیاز است را با زمان مورد نیاز برای نصب تبلیغ روی یک بیلبورد در سطح شهر مقایسه کنید.این نوع از تبلیغات بسیار سریع تر و ساده تر نصب می‌شوند و شما میتوانید تبلیغات مورد نظرتان را در یک زمان کوتاه در محلی که می‌خواهید قرار دهید.

4.هزینه مناسب در مقابل کارایی

در مقایسه با کارایی که استند ها دارند،هزینه های مقرون به صرفه ای را متحمل شرکت ها می‌کنند.این امر باعث می‌شود که شرکت ها بدون توجه به ابعاد کسب و کارشان بتوانند از این نوع تبلیغات استفاده کنند.

تیم گرافیک گروه مهندسین پالت این آمادگی را دارد تا ضمن مشاوره جهت انتخاب استند مناسب برای کسب و کار شما،در طراحی و پیاده سازی آن نیز شما را راهنمایی کند.

سلام!

در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید ، با کارشناسان پشتیبانی ما از طریق واتساپ در تماس باشید