برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

طراحی بروشور

بروشور یک برگه اطلاع رسانی است که معمولا طبق یک الگوی مشخص،تا شده است.این برگه ها در واقع ابزاری تبلیغاتی هستند که برای معرفی و اطلاع رسانی درباره ی محصولات و خدمات یک شرکت،سازمان یا مؤسسه مورد استفاده قرار می گیرند تا مشتریان بالقوه را از مزایا و ویژگی های آن محصولات و خدمات آگاه شوند.

هدف اصلی استفاده از بروشور ها این است که اطلاعات مشتری را درباره یک محصول یا موضوع مشخص افزایش دهیم.برای این منظور غالبا اطلاعاتی که در بروشورها مورد استفاده قرار می گیرد ، اطلاعاتی خلاصه و مفید درباره آن موضوع خاص است.

بروشور ها در صورتی که به درستی طراحی شده باشند می توانند نظر مشتریان بالقوه را به خود جلب کنند و باعث سود آوری برای شرکت یا کسب و کار شوند.به علاوه از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند و به نسبت تبلیغاتی که در مجلات یا روزنامه ها میشوند به واسطه ابعاد کوچک تری که دارند برای استفاده و نگهداری توسط کاربران مناسب تر هستند.

بروشور ها معمولا با قرار داده شدن در مکان های پر بازدید و یا به همراه موارد چاپی دیگری مثل روزنامه ها در اختیار مردم و مشتریان قرار داده میشوند و یک طراحی زیبا تعیین میکند که مردم به جزئیات داخل آنها توجه کنند یا خیر.

تیم گرافیک گروه طراحی سایت پالت با در نظر گرفتن سلیقه شما و بررسی دقیق کسب و کار شما و مشتریان بالقوه شما، سعی در طراحی بروشور هایی با کیفیت دارد.

تعرفه طراحی بروشور پالت

مورد طراحی تعرفه
دو لت
تماس بگیرید
سه لت
تماس بگیرید
سلام!

در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید ، با کارشناسان پشتیبانی ما از طریق واتساپ در تماس باشید