برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت در کانادا

امروزه اشخاص و کسب و کار های متفاوتی  از سراسر دنیا نیاز به طراحی وب سایت متناسب با کسب و کار خود دارند.

کشور کانادا دومین کشور پهناور جهان و چهارمین کشور پهناور جهان از لحاظ مساحت خشکی است.کانادا جزو کشورهایی است که ارتباطات گسترده ای با آمریکا دارد و از نظر اقتصادی این کشور را به  محلی مناسب برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

بدون شک یکی از مهم ترین موارد در سرمایه گذاری ، طراحی سایت مناسب با کسب  و کار شماست.

کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشورهای دنیاست و این مساله این کشور را در بین یکی از مقاصد محبوب مهاجران ایرانی قرار داده است.بدون شک ایرانیان زیادی در سراسر کانادا برای کسب  و کار خود نیاز به طراحی سایت در کانادا دارند.

در ادامه شرایط و هزینه های مربوط به طراحی سایت در کانادا را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

هزینه طراحی سایت در کانادا

شرکت های طراحی سایت کانادایی هزینه های متفاوتی را برای طراحی سایت از کاربران دریافت می‌کنند. مطابق بررسی ها ، شرکت های طراحی سایت کانادایی ، برای توسعه وب سایت های معمولی ، به طور میانگین بین 400 تا 5000 هزار دلار ، و برای سایت های فروشگاهی تا 30000 دلار دریافت می‌کنند.

افزایش نرخ ارز در ایران و کاهش ارزش ریال ، ایران را به محلی مناسب برای برون سپاری پروژه ها ، به خصوص پروژه های برنامه نویسی و طراحی سایت تبدیل کرده است به شکلی که هزینه طراحی یک وب سایت حرفه ای با تمام امکانات در ایران ، شاید به اندازه هزینه طراحی یک وب سایت کاملا ساده و معمولی در کشور کانادا باشد!

طراحی سایت در اتاوا

اتاوا به عنوان پایتخت کشور کانادا یکی از شهرهای مهم این کشور محسوب می شود . علاوه بر این ایرانیان زیادی در این شهر ساکن هستند که برای توسعه کسب و کار خود نیاز به طراحی سایت دارند.

Ottawa

در صورتی که شما یکی از ایرانیان ساکی در اتاوا هستید و برای توسعه کسب و کار خود نیاز به طراحی سایت دارید میتوانید با ما در تماس باشید.

طراحی سایت در تورنتو

تورنتو پرجمعیت ترین شهر کانادا و یکی از بزرگترین شهر های آمریکای شمالی است . این شهر یکی از مهم ترین شهرهای کانادا محسوب می‌شود  و شرکت های بزرگی در این شهر سرمایه گذاری کرده اند.

ایرانیان زیادی در تورنتو در مشاغل زیادی مشغول به فعالیت هستند که هرکدام برای توسعه کسب و کار خود نیاز به توسعه وب سایت دارند.

بدون شک با توجه به هزینه های طراحی سایت در تورنتو و کانادا بهترین حالت راه برای این دسته از ایرانیان برون سپاری پروژه ها به شرکت های طراحی سایت ایرانی است.

خدمات طراحی سایت پالت برای  ایرانیان مقیم کانادا

طراحی سایت پالت برای طراحی انواع وب سایت برای ایرانیان مقیم کانادا آمادگی دارد ، خدماتی که توسط گروه پالت برای شما مشتریان گرامی ارائه میشود:

پشتیبانی مطابق با ساعات کاری کانادا

با توجه به اختلاف زمانی 9 ساعته بین ایران و کانادا ، یکی از مشکلات پشتیبانی و برقراری ارتباط با طراحان سایت است . تیم طراحی سایت پالت هر روزه از تا حوالی ساعت 14 به وقت کانادا پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهد بود.

مشاوره برای تهیه بهترین هاست و دامنه

بدون شک انتخاب دامنه و هاست مناسب یکی از فاکتور های مهم در زمینه افزایش کیفیت وب سایت است ، تیم طراحی سایت پالت مشاوره ای رایگان در این زمینه به شما دوستان گرامی ارائه خواهد کرد.

طراحی گرافیکی سایت با رعایت کپی رایت

تیم طراحی سایت پالت با توجه به حضور تیم گرافیکی حرفه ای و قدرتمند قادر به انجام کلیه طراحی های گرافیکی وب سایت های شما با رعایت اصول کپی رایت خواهد بود. بدون اینکه مشکلی از لحاظ کپی رایت برای شما به وجود آید.

سئو و پشتیبانی سایت

پس از طراحی سایت ، نوبت به سئو و پشتیبانی سایت آن میرسد. تیم طراحی سایت پالت ، با توجه به تسلط به زبان انگلیسی ، و اصول سئو ، در ادامه راه رشد کسب و کار شما در کنار شما خواهد بود.

طراحی سایت مشاور املاک در کانادا

یکی از پر مخاطب ترین سایت ها در کانادا سایت مشاورین املاک است . Agent های ایرانی زیادی در کشور کانادا مشغول فعالیت هستند و هرکدام برای توسعه کسب و کار خود نیاز به طراحی وب سایت املاک دارند.

علاوه بر این یکی از سرویس هایی که مشاورین املاک یا Real Estate Agent ها به آن در وب سایت خود احتیاج دارند سیستم IDX است.

با استفاده از IDX ، مشاورین املاک قادر خواهند بود MLS Listing ها را در وب سایت خود نمایش دهند و از این طریق جذب مخاطب داشته باشند.

تیم پالت با تسط به IDX Broker و iHomefinder بهترین سرویس های IDX برای مشاورین املاک در کانادا برای طراحی سایت شما و پیاده سازی سرویس های فوق در وب سایتتان آمادگی دارد.

نحوه پرداخت سفارشات طراحی سایت

با توجه به تحریم های ایران و مشکلاتی که در بحث پرداخت سفارشات وجود داشت روش های متفاوتی را برای پرداخت سفارشات شما در نظر گرفته ایم.

شما می‌توانید کلیه پرداخت های خود را علاوه بر پرداخت با کارت های بانکی ، از طریق ارزهای دیجیتال (مثل تتر) پرداخت نمایید.

سفارش طراحی سایت در کانادا

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر از شرایط همکاری میتوانید با ما در تماس باشید.

برخی نمونه کارهای طراحی سایت در کانادا

سلام!

در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید ، با کارشناسان پشتیبانی ما از طریق واتساپ در تماس باشید