طراحی سایت در کانادا

امروزه اشخاص و کسب و کار های متفاوتی  از سراسر دنیا نیاز به طراحی وب سایت متناسب با کسب و کار خود دارند.

کشور کانادا دومین کشور پهناور جهان و چهارمین کشور پهناور جهان از لحاظ مساحت خشکی است.کانادا جزو کشورهایی است که ارتباطات گسترده ای با آمریکا دارد و از نظر اقتصادی این کشور را به  محلی مناسب برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

بدون شک یکی از مهم ترین موارد در سرمایه گذاری ، طراحی سایت مناسب با کسب  و کار شماست.

کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشورهای دنیاست و این مساله این کشور را در بین یکی از مقاصد محبوب مهاجران ایرانی قرار داده است.بدون شک ایرانیان زیادی در سراسر کانادا برای کسب  و کار خود نیاز به طراحی سایت در کانادا دارند.

در ادامه شرایط و هزینه های مربوط به طراحی سایت در کانادا را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

هزینه طراحی سایت در کانادا

شرکت های طراحی سایت کانادایی هزینه های متفاوتی را برای طراحی سایت از کاربران دریافت می‌کنند. مطابق بررسی ها ، شرکت های طراحی سایت کانادایی ، برای توسعه وب سایت های معمولی ، به طور میانگین بین 400 تا 5000 هزار دلار ، و برای سایت های فروشگاهی تا 30000 دلار دریافت می‌کنند.

افزایش نرخ ارز در ایران و کاهش ارزش ریال ، ایران را به محلی مناسب برای برون سپاری پروژه ها ، به خصوص پروژه های برنامه نویسی و طراحی سایت تبدیل کرده است به شکلی که هزینه طراحی یک وب سایت حرفه ای با تمام امکانات در ایران ، شاید به اندازه هزینه طراحی یک وب سایت کاملا ساده و معمولی در کشور کانادا باشد!

طراحی سایت در اتاوا

 

Ottawa

اتاوا به عنوان پایتخت کشور کانادا یکی از شهرهای مهم این کشور محسوب می شود . علاوه بر این ایرانیان زیادی در این شهر ساکن هستند که برای توسعه کسب و کار خود نیاز به طراحی سایت دارند.

طراحی سایت در تورنتو

 

تورنتو پرجمعیت ترین شهر کانادا و یکی از بزرگترین شهر های آمریکای شمالی است . این شهر یکی از مهم ترین شهرهای کانادا محسوب می‌شود  و شرکت های بزرگی در این شهر سرمایه گذاری کرده اند.

ایرانیان زیادی در تورنتو در مشاغل زیادی مشغول به فعالیت هستند که هرکدام برای توسعه کسب و کار خود نیاز به توسعه وب سایت دارند.

بدون شک با توجه به هزینه های طراحی سایت در تورنتو و کانادا بهترین حالت راه برای این دسته از ایرانیان برون سپاری پروژه ها به شرکت های طراحی سایت ایرانی است.

خدمات طراحی سایت پالت برای  ایرانیان مقیم کانادا

طراحی سایت پالت برای طراحی انواع وب سایت برای ایرانیان مقیم کانادا آمادگی دارد ، خدماتی که توسط گروه پالت برای شما مشتریان گرامی ارائه میشود:

پشتیبانی مطابق با ساعات کاری کانادا

با توجه به اختلاف زمانی 9 ساعته بین ایران و کانادا ، یکی از مشکلات پشتیبانی و برقراری ارتباط با طراحان سایت است . تیم طراحی سایت پالت هر روزه از تا حوالی ساعت 14 به وقت کانادا پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهد بود.

مشاوره برای تهیه بهترین هاست و دامنه

با توجه به اینکه انتخاب دامنه و هاست مناسب یکی از فاکتور های مهم در زمینه افزایش کیفیت وب سایت است ، تیم طراحی سایت پالت مشاوره ای رایگان در این زمینه به شما دوستان گرامی ارائه خواهد کرد.

طراحی گرافیکی سایت با رعایت کپی رایت

تیم طراحی سایت پالت با توجه به حضور تیم گرافیکی حرفه ای و قدرتمند قادر به انجام کلیه طراحی های گرافیکی وب سایت های شما با رعایت اصول کپی رایت خواهد بود. بدون اینکه مشکلی از لحاظ کپی رایت برای شما به وجود آید.

سئو و پشتیبانی سایت

پس از طراحی سایت ، نوبت به سئو و پشتیبانی سایت آن میرسد. تیم طراحی سایت پالت ، با توجه به تسلط به زبان انگلیسی ، و اصول سئو ، در ادامه راه رشد کسب و کار شما در کنار شما خواهد بود.

طراحی سایت مشاور املاک در کانادا

یکی از پر مخاطب ترین سایت ها در کانادا سایت مشاورین املاک است . Agent های ایرانی زیادی در کشور کانادا مشغول فعالیت هستند و هرکدام برای توسعه کسب و کار خود نیاز به طراحی وب سایت املاک دارند.

علاوه بر این یکی از سرویس هایی که مشاورین املاک یا Real Estate Agent ها به آن در وب سایت خود احتیاج دارند سیستم IDX است.

با استفاده از IDX ، مشاورین املاک قادر خواهند بود MLS Listing ها را در وب سایت خود نمایش دهند و از این طریق جذب مخاطب داشته باشند.

تیم پالت با تسط به IDX Broker ، بهترین سرویس IDX برای مشاورین املاک در کانادا برای طراحی سایت شما آمادگی دارد.

سفارش طراحی سایت در کانادا

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر از شرایط همکاری میتوانید با ما در تماس باشید.

نمونه کار