برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ به لیستی از کالاها یا خدمات یک شرکت یا سازمان گفته می‌شود که به همراه توضیحات شان در اختیار مشتریان قرار می گیرند.آن ها در واقع ادامه و قسمتی از یک کسب و کار و برند هستند که هدف از طراحی آن ها به نوعی معرفی آن کسب و کار تجاری است.به همین دلیل طراحی این عنصر باید به شکلی باشد که پیام مورد نظر شرکت را به خوبی منتقل کند.

فرآیند طراحی کاتالوگ بسیار مهم است.شما باید با شناخت دقیق مخاطبان خود، سلایق و نظرات آنها طراحی را انجام دهید تا بتوانید جذب حداکثری را در بین مشتریان بالقوه داشته باشید.مهم ترین جنبه در این مورد بحث زیبایی بصری است.

به طور مثال جلد یک کاتالوگ باید بر اساس ذائقه ی مشتری،به اندازه ی کافی زیبا باشد و محتوای داخل آن را به کاربر معرفی کند، تا مخاطب به دیدن محتوای درونی آن ترغیب شود.

به واسط ی معرفی تصویری با استفاده از رنگ بندی و عناصری که باعث جذابیت بصری برای مخاطب می شوند کاتالوگ یکی از تبلیغات کارآمد محسوب می‌شود.انتخاب ساختار مناسب برای این طرح تبلیغاتی،ساده سازی فرآیند پیدا کردن کالا و خدمات مورد نظر برای کاربر، توضیحات واضح و شفاف و تا حد امکان کوتاه وگویا برای محصولات و خدمات از جمله مکمل های طراحی خوب این ابزار تبیغاتی هستند.

کاتالوگ ها در صورتی که به زیبایی و با کیفیت بالا طراحی شده باشند، به واسطه جذابیت بصری توسط مشتریان و حتی کسانی که قصد خرید ندارند هم نگهداری می‌شوند و این می‌تواند در ادامه برای کسب و کار مورد نظر درآمدزا باشد.

مزایای استفاده از کاتالوگ:

در ادامه به برخی مزایای استفاده از این عنصر تبلیغاتی اشاره می کنیم.

استفاده آسان:

زیبایی کاتالوگ ها در این است که مشتریان به راحتی می‌توانند در اوقات فراغت خود،در مسیر و … محصولات را مشاهده کنند و توضیحات و قیمت های آنها را مطالعه نمایند.به علاوه این امکان برا مشتریان فراهم است که هر زمان تمایل داشتند قسمت های مدنظرشان را مجدد مطالعه کنند.به این صورت کاتالوگ ها مقایسه محصولات و خرید را برای مشتری راحت تر می‌کنند.

به اشتراک گذاری اطلاعات:

کاتالوگ ها به سرعت یک دید کلی درباره تمام محصولاتی که یک شرکت ارائه می‌کند به مشتریان خواهند داد.آمارها نشان می‌دهد که در کشورهای حوزه اسکاندیناوی 38 درصد از مصرف کنندگان محصولات مختلف پیش از خرید آنلاین محصولات خود آنها را در کاتالوگ ها انتخاب می‌کنند.این آمار نشان از اقبال بالای خریداران محصولات مختلف به این ابزار تبلیغاتی شرکت هاست و اهمیت بالای طراحی با کیفیت آنها را نیز نمایش می‌دهد.

تیم طراحی گروه طراحی سایت پالت، با در نظر گرفتن سلیقه و موارد مدنظر شما،محیط کسب و کارتان و همچنین مشتریان بالقوه و سلیقه و ذائقه آن ها سعی در طراحی این عنصر تبلیغاتی به بهترین و زیباترین شکل ممکن دارد.

 

تعرفه طراحی کاتالوگ پالت

مورد طراحی تعرفه
طراحی جلد ( پشت و رو )
تماس بگیرید
طراحی هر صفحه
تماس بگیرید
سلام!

در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید ، با کارشناسان پشتیبانی ما از طریق واتساپ در تماس باشید