برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

بیایید این طور تصور کنیم که سایت ما از نظر سئو و محتوا در بهترین شرایط ممکن قرار دارد ولی از نظر طراحی گرافیک مورد پسند واقع نشود، در اینجاست که می توان گفت تمام تلاش تیم طراحی سایت از بین رفته است و کاربر پس از ورود به سایت پس از چند لحظه سایت را ترک می کند.

آنچه که چشم پسندید فرصت برای پسندیده شدن از جانب عقل را نیز دارد.

تیم طراحی گرافیک گروه طراحی سایت پالت خدمات گوناگونی را در حوزه گرافیک به شما ارائه می‌کند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت یکی از کم هزینه ترین و راحت ترین ابزارها برای تبلیغ کسب و کار شما محسوب می‌شود.در کارت ویزیت شما می‌توانید اطلاعات کسب و کار ، راه های ارتباطی ، حتی کدهای تخفیف و موارد تبلیغاتی را بگنجانید، این مورد در کنار ابعاد کوچک کارت ویزیت ها آن ها را به ابزاری بسیار پر استفاده توسط اشخاص و شرکت ها تبدیل کرده است.

علاوه بر این، این مدل از تبلیغات، بسیار مقرون به صرفه است، این امر باعث شده است که کسب و کار های کوچک تر نیز بتوانند از کارت ویزیت استفاده کنند.

طراحی لوگو

یکی از مهم ترین حوزه های طراحی گرافیک، طراحی لوگو است.

لوگو از اولین عناصر ارتباط شما با مخاطبانتان است، ارتباطی سریع و تاثیرگذار که احساس بیننده را برمی انگیزد.در واقع لوگو شما همه جا در کنار نام تجاری شما ظاهر خواهد شد به همین دلیل طراحی صحیح و مناسب آن برای هر کسب و کاری دارای اهمیت فراوان است.

طراحی کاتالوگ

از دیگر خدمات تیم طراحی گرافیک گروه طراحی سایت پالت طراحی کاتالوگ است.کاتالوگ ها از جمله ی ابزاری هستند که در اختیار فروشنده ها قرار می‌گیرند که به وسیله ی آن ها می‌توانند اطلاعات کلی از انواع محصولات یک برند خاص به مشتری بدهند.

مثلا شخصی به قصد خرید یک سری لوازم برقی برای جهیزیه از یک برند خاص وارد فروشگاه می شود. فروشنده با در اختیار گذاشتن کاتالوگ محصولات یک برند  مشتری را با اطلاعات کلی هر یک از‌محصولات آشنا می‌کند.پس از انتخاب چند مورد، خریدار بروشور هر یک از محصولات انتخابی را درخواست می‌کند تا بتواند اطلاعات جزیی تری از محصول انتخابی خود به دست آورد.

طراحی بروشور

همانطور که گفته شد بروشور ها اطاعات جزئی تر و کامل تر را درباره هر یک از محصولات و یا خدمات یک شرکت یا سازمان ارائه می‌کنند.با طراحی مناسب این ابزار تبلیغاتی می‌توان یک محصول را به خوبی به مشتریان معرفی و نظر آن ها را جلب کرد.

استند اولین چیزی است که در بدو ورود به هر ارگان، سازمان، شرکت یا نمایشگاهی به چشم می‌خورد و با نگاه اجمالی به آن می توان کلیت حیطه ی کاری یک کسب و کار را متوجه شد.به همین دلیل طراحی استند باید ‌به دقت صورت پذیرد که علاوه بر جذابیت های بصری، نوع فعالیت هر ارگان یا سازمان را به درستی تشریح کند.

همانطور که مشخص است طراحی گرافیک یک حوزه ی بسیار وسیع است که بخش های مختلفی را دربر میگیرد.تیم طراحی گرافیک گروه طراحی سایت پالت با انجام مطالعات فراوان در زمینه انواع طراحی ها، و با در نظر گرفتن نوع کسب و کار و سلیقه شما سعی در ارائه بهترین خدمات در این زمینه دارد.

تعرفه خدمات طراحی گرافیک

نوع طراحی زمان تحویل تعداد اتودها هزینه طراحی
کارت ویزیت یک رو
3 روز کاری
2 اتود
30,000 تومان
کارت ویزیت دو رو
4 روز کاری
2 اتود
50,000 تومان
بروشور دولت
5 تا 7 روز کاری
-
150,000 تومان
بروشور سه لت
7 روز کاری
-
250,000 تومان
پوستر تبلیغاتی
6 روز کاری
-
170,000 تومان
پوستر هنری
7 تا 10 روز کاری
-
320,000 تومان
استند
6 روز کاری
-
200,000 تومان
سلام!

در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید ، با کارشناسان پشتیبانی ما از طریق واتساپ در تماس باشید