مقاله و آموزش

internal link

لینک داخلی و معجزه ی آن در سئو سایت + ویدیو

یکی از فاکتور های مهم برای رتبه گیری یک محتوا در گوگل ( سئو سایت ) لینک ها هستند . لینک های خارجی که از سایت های دیگر به صفحات سایت شما اشاره می کنند به گوگل کمک می کنند تا آن صفحات را پیدا کند . از طرفی لینک های داخلی ، اتصال بین محتواهای سایت شما را برقرار می کند و ساختار سایت شما را شکل می دهند، در ادامه مزایای لینک های داخلی را بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید »
رونوشت وردپرس

رونوشت ها در وردپرس و آموزش حذف آن ها + ویدیو

یکی از ویژگی هایی که به صورت پیش فرض در وردپرس وجود دارد این است که شما می‌توانید تغییراتی که در یک پست انجام داده اید را لغو (undo) کنید و به نسخه قبلی پست خود بازگردید.به این ویژگی رونوشت های پست یا به صورت خلاصه رونوشت می‌گویند.

بیشتر بخوانید »
Xampp برای نصب سایت روی لوکال هاست

نصب وردپرس روی لوکال هاست

از جذاب ترین قسمت های طراحی سایت این است که می‌توانیم سایت خود را روی کامپیوتر شخصی و بدون داشتن دامنه و هاست راه اندازی کنیم.در این نوشته مراحل نصب وردپرس را روی لوکال هاست بررسی میکنیم.

بیشتر بخوانید »
گوتنبرگ

ویرایشگر گوتنبرگ در مقایسه با افزونه های صفحه ساز(7 تفاوت)

بسیاری از کاربران ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس را در مقابل افزونه های صفحه ساز قرار میدهند، این در حالی است که تفاوت های عمده ای بین آنها وجود دارد!در این نوشته ۷ تفاوت آن ها را بررسی خواهیم کرد

بیشتر بخوانید »
برطرف کردن خطای 500 internal server error

خطای 500 Internal server error

خطای ۵۰۰ internal server error یکی از خطاهای رایج در سطح اینترنت است.امکان دارد برای هر سایتی که روی وب سرور قرار دارد رخ بدهد. در این نوشته ۵ راه حلی که برای رفع این خطا در وردپرس وجود دارد را بررسی می کنیم

بیشتر بخوانید »