لوگوی وردپرس
گروه طراحی سایت پالت

گروه طراحی سایت پالت

مواردی که وردپرس را متمایز میکند(5 مورد)

" در این نوشته بررسی خواهیم کرد که مزایای وردپرس (Wordpress) چیست؟چه چیزی باعث محبوبیت این سیستم مدیریت محتوا شده که امروزه به این اندازه مورد استقبال واقع شده است. "

وردپرس از محبوب ترین ابزار های توسعه وب سایت ها است.وردپرس ابزاری است که هم برای افرادی که دانشی از برنامه نویسی ندارند و هم برای افرادی که برنامه نویس حرفه ای هستند مناسب و قابل استفاده است. در ادامه به برخی از مهم ترین مزایای وردپرس اشاره خواهیم کرد.

از جمله مزایای وردپرس (WordPress)

 

1- ساده بودن استفاده از آن

ساختار وردپرس به گونه ای است که ایجاد محتوا و مدیریت آن را برای مشتری آسان تر می کند،به گونه ای که شما برای ایجاد محتوای جدید و مدیریت محتوای موجود نیازی به دانش برنامه نویسی ندارید و میتوانید به راحتی آن را انجام دهید.

2 – موتورهای جستجو سایت های وردپرسی را دوست دارند!

کدهای نوشته شده در وردپرس کاملا سازگار با ساختار موتورهای جستجو هستند و این کار را برای ایندکس شدن محتوا ساده تر میکند و این یعنی شما کار ساده تری برای گرفتن رتبه بهتر در گوگل خواهید داشت.

علاوه بر این قابلیتی در وردپرس موجود است که می توان برای هر پست و هر صفحه توضیحاتی برای موتور جستجو فراهم کرد که باعث کسب رتبه های بهتر برای پست ها و صفحات در موتور های جستجو می شود.

در نتیجه ی این قابلیت ها ترافیک بیشتری به سمت سایت روانه می شود که رونق کسب و کار را به دنبال خواهد داشت.

3 – قابلیت طراحی واکنش گرا

طراحی واکنش گرا به این معناست که سایت شما در هر دستگاهی اعم از موبایل،کامپیوتر و تبلت و با هر اندازه صفحه نمایشی با ظاهری مناسب و کاربر پسند نمایش داده شود.

امروزه برای موتورهای جستجو طراحی هایی که واکنش گرا باشند و به خصوص در موبایل ها به خوبی نمایش داده شوند دارای اهمیت فراوان است.وردپرس قابلیت طراحی سایت های واکنش گرا را داراست.

4 – طراحی سایت با قابلیت شخصی سازی

با استفاده از قابلیت های موجود در وردپرس شما میتوانید سایتی با قابلیت شخصی سازی برای تمام صفحات داشته باشید.با این ویژگی میتوانید یک تجربه جدید و ویژه را برای کاربران در سایت خود به نمایش بگذارید.

5 – ارتباط ساده تر با کاربران

وردپرس علاوه بر سادگی در تولید محتوا،ایجاد تعامل با کاربران را هم ساده تر کرده است.شما میتوانید نظرات کاربران خود را دریافت و به آنها پاسخ دهید و به این روش با کاربران در ارتباط باشید. با برقراری تعامل با کاربران ،ترافیک ورودی به سایت افزایش یافته و از این طریق کسب و کار شما رونق بیشتری خواهد یافت.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *