hootsuit
گروه طراحی سایت پالت

گروه طراحی سایت پالت

Hootsuite ابزاری برای مدیریت شبکه های اجتماعی + ویدیو

همواره یکی از دغدغه های کاربران، مدیریت شبکه های اجتماعی مختلف شان است. با استفاده از ابزار Hootsuite شما می توانید اکانت های شبکه های اجتماعی مختلف خود، از جمله اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و حتی سایت وردپرسی خود را در یک مکان مدیریت کنید.

با Hootsuite می‌توانید پست های خود را زمان بندی کنید تا در آینده در صفحات اجتماعی تان منتشر شوند، می‌توانید پست های زمان بندی شده خود را ببینید و مدیریت کنید، میتوانید پست های خود را ببینید، نظرات کاربران را بخوانید و با آن ها تعامل داشته باشید، می‌توانید پست های منتشر شده در هشتگ های مختلف را مشاهده کنید و …

در این ویدیو آموزش کار با این ابزار را به شما ارائه می‌کنیم، در این آموزش از طریق یاد گیری موارد زیر مدیریت شبکه های اجتماعی را خواهید آموخت:

چگونه در Hootsuite حساب رایگان بسازیم؟

چگونه اکانت شبکه های اجتماعی خود را به حساب خود متصل کنیم؟

چگونه پست ها و هشتگ های مختلف را مورد بررسی قرار دهیم؟

چگونه برای پست ها زمان بندی کنیم تا در آینده منتشر شوند؟

 

</div

بیشتر بخوانید

لوگوی وردپرس

آموزش نصب وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که برای طراحی و توسعه وب سایت ها مورد استفاده قرار میگیرد.در این نوشته قصد داریم نحوه نصب آن روی سرور را باهم بررسی کنیم.

بیشتر بخوانید »
صفحه افزونه های وردپرس

نصب افزونه وردپرس

افزونه وردپرس نرم افزار کوچکی است که روی وردپرس نصب می‌شود و امکاناتی را به آن اضافه می کند.۳ روش متفاوت برای نصب افزونه های وردپرس وجود دارد که در ادامه این نوشته آن ها را بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *