• 09362428315
  • 8.30 الی 22
  • اصفهان ، انتهای خیابان هشت بهشت شرقی
hootsuit
گروه طراحی سایت پالت

گروه طراحی سایت پالت

Hootsuite ابزاری برای مدیریت شبکه های اجتماعی + ویدیو

همواره یکی از دغدغه های کاربران، مدیریت شبکه های اجتماعی مختلف شان است. با استفاده از ابزار Hootsuite شما می توانید اکانت های شبکه های اجتماعی مختلف خود، از جمله اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و حتی سایت وردپرسی خود را در یک مکان مدیریت کنید.

با Hootsuite می‌توانید پست های خود را زمان بندی کنید تا در آینده در صفحات اجتماعی تان منتشر شوند، می‌توانید پست های زمان بندی شده خود را ببینید و مدیریت کنید، میتوانید پست های خود را ببینید، نظرات کاربران را بخوانید و با آن ها تعامل داشته باشید، می‌توانید پست های منتشر شده در هشتگ های مختلف را مشاهده کنید و …

در این ویدیو آموزش کار با این ابزار را به شما ارائه می‌کنیم، در این آموزش از طریق یاد گیری موارد زیر مدیریت شبکه های اجتماعی را خواهید آموخت:

چگونه در Hootsuite حساب رایگان بسازیم؟

چگونه اکانت شبکه های اجتماعی خود را به حساب خود متصل کنیم؟

چگونه پست ها و هشتگ های مختلف را مورد بررسی قرار دهیم؟

چگونه برای پست ها زمان بندی کنیم تا در آینده منتشر شوند؟

 

</div

بیشتر بخوانید

تنظیمات عمومی وردپرس

تنظیمات عمومی وردپرس

یکی از اولین اقداماتی که در طراحی سایت وردپرسی باید انجام شود ، انجام تنظیمات عمومی آن است . در این نوشته تنظیمات عمومی وردپرس را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید »
صفحه افزونه های وردپرس

نصب افزونه وردپرس

افزونه وردپرس نرم افزار کوچکی است که روی وردپرس نصب می‌شود و امکاناتی را به آن اضافه می کند.3 روش متفاوت برای نصب افزونه های وردپرس وجود دارد که در ادامه این نوشته آن ها را بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید »
internal link

لینک داخلی و معجزه ی آن در سئو سایت + ویدیو

یکی از فاکتور های مهم برای رتبه گیری یک محتوا در گوگل ( سئو سایت ) لینک ها هستند . لینک های خارجی که از سایت های دیگر به صفحات سایت شما اشاره می کنند به گوگل کمک می کنند تا آن صفحات را پیدا کند . از طرفی لینک های داخلی ، اتصال بین محتواهای سایت شما را برقرار می کند و ساختار سایت شما را شکل می دهند، در ادامه مزایای لینک های داخلی را بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *