hootsuit
گروه طراحی سایت پالت

گروه طراحی سایت پالت

Hootsuite ابزاری برای مدیریت شبکه های اجتماعی + ویدیو

همواره یکی از دغدغه های کاربران، مدیریت شبکه های اجتماعی مختلف شان است. با استفاده از ابزار Hootsuite شما می توانید اکانت های شبکه های اجتماعی مختلف خود، از جمله اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و حتی سایت وردپرسی خود را در یک مکان مدیریت کنید.

با Hootsuite می‌توانید پست های خود را زمان بندی کنید تا در آینده در صفحات اجتماعی تان منتشر شوند، می‌توانید پست های زمان بندی شده خود را ببینید و مدیریت کنید، میتوانید پست های خود را ببینید، نظرات کاربران را بخوانید و با آن ها تعامل داشته باشید، می‌توانید پست های منتشر شده در هشتگ های مختلف را مشاهده کنید و …

در این ویدیو آموزش کار با این ابزار را به شما ارائه می‌کنیم، در این آموزش از طریق یاد گیری موارد زیر مدیریت شبکه های اجتماعی را خواهید آموخت:

چگونه در Hootsuite حساب رایگان بسازیم؟

چگونه اکانت شبکه های اجتماعی خود را به حساب خود متصل کنیم؟

چگونه پست ها و هشتگ های مختلف را مورد بررسی قرار دهیم؟

چگونه برای پست ها زمان بندی کنیم تا در آینده منتشر شوند؟

 

</div

بیشتر بخوانید

internal link

لینک داخلی و معجزه ی آن در سئو سایت + ویدیو

یکی از فاکتور های مهم برای رتبه گیری یک محتوا در گوگل ( سئو سایت ) لینک ها هستند . لینک های خارجی که از سایت های دیگر به صفحات سایت شما اشاره می کنند به گوگل کمک می کنند تا آن صفحات را پیدا کند . از طرفی لینک های داخلی ، اتصال بین محتواهای سایت شما را برقرار می کند و ساختار سایت شما را شکل می دهند، در ادامه مزایای لینک های داخلی را بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید »
برطرف کردن خطای 500 internal server error

خطای 500 Internal server error

خطای ۵۰۰ internal server error یکی از خطاهای رایج در سطح اینترنت است.امکان دارد برای هر سایتی که روی وب سرور قرار دارد رخ بدهد. در این نوشته ۵ راه حلی که برای رفع این خطا در وردپرس وجود دارد را بررسی می کنیم

بیشتر بخوانید »
رونوشت وردپرس

رونوشت ها در وردپرس و آموزش حذف آن ها + ویدیو

یکی از ویژگی هایی که به صورت پیش فرض در وردپرس وجود دارد این است که شما می‌توانید تغییراتی که در یک پست انجام داده اید را لغو (undo) کنید و به نسخه قبلی پست خود بازگردید.به این ویژگی رونوشت های پست یا به صورت خلاصه رونوشت می‌گویند.

بیشتر بخوانید »

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *