برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

خرید اکانت Moz (موز) یک ماهه

Moz یک کمپانی قدرتمند در زمینه سئو سایت است که ابزارهای قدرتمندی برای بهبود سایت تان اختیار شما قرار میدهد.

Moz  چیست ؟

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجو یکی از قدرتمندترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است . شما با استفاده از این ابزار قادر خواهید بود روزانه ترافیک زیادی را به سمت وب سایت خود هدایت کنید و از این طریق به اهداف تجاری تان نزدیک تر شوید.

SEO سایت فرایندی زمان‌بر است و رساندن سایت به رتبه های برتر گوگل نیازمند تلاش و رهگیری مداوم است. موز یا همان ماز ( MOZ) یک کمپانی بزرگ و شناخته شده است که شما را در این مسیر یاری می‌کند.

تاریخچه ماز (موز)

در سال 2004 ، Rand Fishkin و Gillian Muessig کمپانی ماز را تاسیس کردند. در ابتدای فعالیت آنها صرفا یک وبلاگ(تحت عنوان SEOmoz) برای به اشتراک گذاری تحقیقات و ایده های متخصصان سئو بودند .

در ادامه در سال 2013 پس از محبوبیت SEOmoz  آن ها نام تجاری خود را به Moz تغییر دادند و به ارائه خدمات و ابزارهای سئو پرداختند.

امروزه ، Moz نرم افزار ، ویدیوها و مطالب آموزشی بسیار مفیدی را در زمینه سئو در اختیار کاربران قرار می‌دهد .

اکانت Moz Pro ابزاری کارآمد در بهینه سازی سایت برای موتور جستجو

Moz Pro یک ابزار چند منظوره برای مدیریت جنبه های مختلف سئو سایت شماست.

کمک به درک درست از کاربران سایت

با استفاده از ابزار ماز شما می‌توانید دید بهتری نسبت به مخاطبین سایت خود داشته باشید . زمانی که کاربری وارد سایت می‌شود ، نحوه ورود کاربر به سایت برای شما مشخص خواهد بود ، از طریق موتور جستجو ، تبلیغات گوگل یا شبکه های اجتماعی!

با استفاده از این ابزار شما متوجه خواهید شد که کاربران چگونه کسب و کار شما را در موتور جستجو ، جستجو می‌کنند. کلمات کلیدی که توسط کاربران برای جستجوی کالا ها یا سرویس های شما مورد استفاده قرار گرفته است برای شما در دسترس خواهد بود و شما می‌توانید صفحات خود را بر اساس این کلمات بهینه سازی کنید تا ترافیک بهتر و هدفمند‌تری به سایت شما روانه شود.

ranking-in-moz

رهگیری رتبه سایت

 با استفاده از Moz Pro شما میتوانید رتبه سایت خود را برای کلمات کلیدی خاص مورد بررسی قرار دهید و با مقایسه خود با سایر رقبا جایگاهتان را در موتور جستجو ارتقا دهید.

رفع مشکلات احتمالی سایت

زمانی که از ابزار ماز ( موز) استفاده می‌کنید ، سایت شما توسط Crawler های Moz مورد بررسی قرار خواهند گرفت ، در این فرایند در صورتی که مشکلی در وب سایت شما باشد ، گزارش شده و از این طریق قابل مرتفع کردن خواهد بود.

با استفاده از ابزار On-Page Grader  ، با وارد کردن آدرس سایت و کلمه کلیدی مدنظر توصیه هایی جهت بهبود و بهینه سازی وب سایت دریافت خواهید کرد که می‌توانید با طی کردن مراحل پیشنهادی وضعیت سایت خود را بهبود بخشید.

optmize-pages
moz link explorer

Link Explorer

لینک‌ها یکی از مهم ترین بخش های سئو سایت هستند. با استفاده از Moz Pro علاوه بر مشاهده Domain Authority (اعتبار دامنه) و Page Authority (اعتبار صفحه ) آدرس مشخص شده ، شما می‌توانید لینک های آن آدرس را مورد بررسی قرار دهید . لینک های داخلی ، لینک های خارجی ، نوع لینک‌های خارجی ، دامنه هایی به سایت مورد نظر لینک داده اند ، تعداد لینک ها ، اعتبار دامنه لینک های ورودی و … از مواردی هستند که با استفاده از این بخش ابزار ماز قابل دسترسی است.

با استفاده از اکانت moz یک ماهه میتوانید 20 هزار آدرس URL متفاوت را مورد بررسی قرار دهید و از این طریق شانس های جدیدی برای لینک سازی به وب سایتتان پیدا کنید.

ایجاد کمپین

با استفاده از کمپین‌ها می‌توانید سئو سایت خود را رهگیری کنید و دید بهتری برای ارتقا رتبه خود داشته باشید . در حساب یک ماهه Moz Pro که در اختیار شما قرار می‌گیرد قادر خواهید بود 10 کمپین متفاوت ایجاد و از امکانات آن استفاده کنید.

با استفاده از ابزار On-Page Grader  ، با وارد کردن آدرس سایت و کلمه کلیدی مدنظر توصیه هایی جهت بهبود و بهینه سازی وب سایت دریافت خواهید کرد که می‌توانید با طی کردن مراحل پیشنهادی وضعیت سایت خود را بهبود بخشید.

سوالات متداول درباره خرید اکانت Moz

تیم طراحی سایت پالت با حذف واسطه ها و عرضه مستقیم خدمت ، حساب یک ماهه Moz pro را با قیمتی کمتر از سایر رقبا افتتاح و در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

با توجه به اینکه تایید ایمیل در حساب های Moz انجام نمی پذیرد ، نیاز به ایجاد ایمیل یا در اختیار گذاشتن آن برای افتتاح حساب نیست . البته در صورت تمایل شما حساب Moz Pro یک ماهه شما با استفاده از ایمیل دلخواه شما ایجاد خواهد شد.

سایت Moz این امکان را به کاربران می‌دهد که با افتتاح حساب یک حساب یک ماهه تست دریافت نمایند و در صورت تمایل در ماه های آتی حساب را تمدید کرده و مورد استفاده قرار دهند.برای افتتاح این حساب نیاز به اطلاعات کارت بانکی بین المللی است و در صورت تمدید نکردن حساب هزینه ای به عنوان جریمه روی حساب بانکی اعمال می‌شود.

هزینه ای که شما برای حساب یک ماهه پرداخت می‌کنید همان جریمه ای است که روی حساب بانکی اعمال می‌شود.

 

بله . شما با استفاده از این اکانت یک ماهه تمام امکانات یک اکانت Moz Pro را به مدت یک ماه در اختیار خواهید داشت.

با توجه به تحریم ها ، امکان ایجاد کمپین برای دامنه های ir وجود ندارد . اما شما می‌توانید از سایر ابزار های این حساب برای آنالیز وب سایت خود استفاده نمایید.

  • قیمت: 24,900 تومان

افتتاح حساب در کمتر از 8 ساعت

ضمانت بازگشت وجه

تماس پشتیبانی : 09362428315

سلام!

در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید ، با کارشناسان پشتیبانی ما از طریق واتساپ در تماس باشید