جایزه اینستاگرام
گروه طراحی سایت پالت
گروه طراحی سایت پالت

جایزه اینستاگرام

چند روز پیش یه پیغامی توی اینستاگرام برامون اومد ” شما برنده جایزه 20 دلاری شدید!”

زمانی که این پیغام رو دیدیم ، یه تعدادی سوال توی ذهنمون اومد ، که باعث شد بریم و بیشتر درباره این موضوع بخونیم ، توی جستجوهایی که داشتیم با یه پست جالب رو به رو شدیم ، تجربه واقعی یکی از کاربران که میتونه بهترین جواب برای سوالاتمون باشه:

“یکی از پست های من توی اینستاگرام خیلی خوب عمل کرده بود و اینستاگرام به من پیغامی داد که 30 دلار به عنوان جایزه تبلیغاتی برنده شدم .من درباره تبلیغات اینستاگرام شنیده بودم اما نمیدونستم که برای شخص من چطور میتونه کمک کننده باشه ، پروفایل من چند وقتی بود که خیلی پویا نبود و مدت ها بود که فالور های جدید زیادی توی صفحه م نداشتم .

زمانی که داشتم اطلاعات حساب بانکیم رو برای استفاده از این هدیه وارد میکردم همش نگران بودم که نکنه پولی از حسابم کم بشه اما زمانی که تبلیغات تموم شد دیدم که اینطور نیست!

من پست ها و تصاویر خودم رو به برای نمایش توی تبلیغات بهینه سازی کردم و روزانه 5 دلار و توی مدت زمان 6 روز کل این جایزه رو استفاده کردم  و توی این مدت تونستم لایک و فالور بیشتری بگیرم! ”

مدیریت پیج اینستاگرام

چرا این جایزه به ما تعلق میگیره؟

برای یافتن این جواب ما سایت های زیادی رو بررسی کردیم ، دلیلی که به شکل رسمی از سمت اینستاگرام گفته شده باشه وجود نداره اما کاربرا میگن زمانی که یه پست 95 درصد بهتر از پست های قبلیتون عمل کنه این جایزه به شما تعلق میگیره.

اما برای استفاده از این جایزه باید چه کار کنیم؟

برای استفاده از این اعتبار باید کارت بانکی بین المللی معتبری در اینستاگرام وارد کنید ، البته نگران نباشید ، کاربرانی که از این تبلیغات استفاده کرده اند تایید کرده اند که وجه اضافه تری از حساب آن ها کسر نخواهد شد.

جایزه اینستاگرام را به چه منظور میتوانیم استفاده کنیم؟

این جایزه فقط داخل اینستاگرام و برای تبلیغات میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *