برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

ساخت بک لینک رایگان

بک لینک رایگان
در این نوشته بخوانید

ساخت بک لینک یکی از مهم ترین عوامل در افزایش اعتبار دامنه شما و بهبود رتبه سایت در موتور جستجو (سئو سایت) است . تکنیک های متفاوتی برای ساخت بک لینک وجود دارد که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

به طور کلی با توجه به شرایط حاکم بر وب سایت های ایرانی گرفتن بک لینک رایگان عملا امری بعید به نظر میرسد ، به همین دلیل غالبا برای بهبود سئو وب سایتتان نیاز به ساخت بک لینک دارید.

در این بین قطعا بسیاری از افراد به عنوان اولین گزینه به دنبال بک لینک رایگان برای وب سایت خود هستند ، زیرا خرید بک لینک عموما پر هزینه است و  نسخه رایگان میتواند انتخابی مناسب برای کاربران باشد ، البته رایگان بودن این لینک ها به معنای بی کیفیت بودن آنها نیست!

در این نوشته منابع بسیار خوبی برای ساخت بک لینک در سایت هایی با آتوریتی بالا  در اختیار شما قرار خواهیم داد. این لینک ها در سایت های داخلی، خارجی ، edu و gov و … قابل ایجاد کردن هستند.

چرا از سایت هایی که بک لینک رایگان ایجاد می‌کنند استفاده نکنیم؟

سایت هایی وجود دارند که با استفاده از آن ها می‌توانید در کمتر از چند دقیقه تعداد زیادی بک لینک به وب سایت خود ایجاد کنید ( به طور مثال 1000 بک لینک رایگان!)

اینگونه وب سایت ها در مدت زمانی کوتاه تعداد زیادی بک لینک به وب سایت شما ایجاد می‌کنند . این رفتار اسپم گونه قطعا از دید گوگل پنهان نخواهد ماند و نه تنها فایده ای برای وب سایت شما نخواهد داشت بلکه ممکن است باعث افت رتبه شما شود.

ساخت بک لینک در سیستم های وبلاگدهی

اگر بخواهیم واقع بینانه نگاه کنیم ، با توجه به آپدیت های مداوم و جدیدی که گوگل ارائه کرده است ، همچنان ساخت بک لینک در سیستم های وبلاگدهی داخلی و خارجی یکی از بهترین و موثر ترین روش ها در بهبود سئو سایت شماست.

سیستم های داخلی و خارجی زیادی هستند که به شما اجازه می‌دهند به صورت رایگان وبلاگ مدنظر خود را بسازید و در آن می‌توانید به وب سایت خودتان یا هر سایتی که مدنظر داشته باشید لینک دهید .

سیستم های وبلاگ دهی داخلی

شما با استفاده از این وبلاگ ها میتوانید بک لینک هایی با کیفیت برای وب سایت خود ایجاد کنید و جالب است بدانید که اکثریت این وبلاگ ها بک لینک های فالو به شما می‌دهند. لیستی از بهترین سیستم های وبلاگدهی ایرانی را در زیر مشاهده می‌کنید:

blogfa.com

blogsky.com

rozblog.com

mihanblog.com

loxblog.com

blog.ir

persianblog.com

parsiblog.com

farsiblog.com

rasekhoon.net

blogsazan.com

avablog.ir

blogtez.com

niloblog.com

tinablog.ir

lineblog.ir

teblog.tebyan.net

niniweblog.com

kowsarblog.ir

samenblog.com

sportblog.ir

سیستم های وبلاگ دهی خارجی

سیستم های وبلاگ دهی خارجی بسیار زیادی وجود دارند که میتوانید در آن ها وبلاگ خود را ایجاد و از طریق آن به وب سایت مدنظرتان لینک دهید. جالب است بدانید که بسیاری از این سرویس ها مشکلی با محتوای به زبان فارسی ندارند و از این طریق به سادگی میتوانید محتوای خود را به زبان فارسی منتشر کنید و لینک های مدنظر خود را در آن ها قرار دهید.

WordPress.com

launch.joomla.org

Blogger.com

blogspot.com

mpeblog.com

edublogs.org

ezblogz.com

doodlekit.com

hatenablog.com

eklablog.com

webself.net

freeblog.biz

tinyblogging.com

over-blog.com

altervista.org

 

ساخت بک لینک با استفاده از سایت ساز ها

سایت سازهای زیادی وجود دارند که امکان ایجاد وب سایت را به شما می دهند ، شما میتوانید با استفاده از امکانات این سایت ها به شکل رایگان وب سایت خود را ایجاد کنید و از آن ها بک لینک بگیرید.

e-monsite.com

webs.com

simplesite.com

zoho.com

strikingly.com

site123.com

emyspot.com

wix.com

squarespace.com

webnode.com

ساخت بک لینک در سایت های نشر محتوا (ثبت مقاله یا Article submission)

سایت های ایرانی و خارجی زیادی وجود دارند که به شما اجازه انتشار مقالات تان را می‌دهند.  شما به سادگی می‌توانید با انتشار مقاله یا محتوای مدنظرتان ، یک بک لینک رایگان با کیفیت به سایت خود ایجاد کنید.

در بین سایت های ایرانی دو وب سایت با اعتبار دامنه بالا وجود دارند که میتوانید برای نشر محتوا و گرفتن بک لینک رایگان از آن ها استفاده کنید :

  1. ویرگول
  2. اخبار رسمی

ویرگول یکی از بهترین منابع برای ساخت بک لینک است ، البته به هنگام انتشار مقاله و ساخت بک لینک در ویرگول دقت کنید که محتوای با کیفیت منتشر کنید و تعداد بک لینک هایی که در متن قرار میدهید نرمال باشند ، در غیر این صورت ممکن است مقاله شما منتشر نشود.

ویرگول

از دیگر وب سایت هایی که میتوانید برای نشر مقالات خود از آن استفاده کنید اخبار رسمی است . با استفاده از پلن رایگان این وب سایت محتوای شما در سایت اخبار رسمی و گوگل نیوز منتشر خواهد شد . البته لینکی که محتوای منتشر شده در  این وب سایت قرار می‌گیرد نوفالو است ، اما شما می‌توانید در پروفایل خود لینک وب سایتتان را قرار دهید و یک لینک فالو با کیفیت به وب سایتتان بگیرید.

اخبار رسمی

سایت های انگلیسی زبان بسیار زیادی نیز وجود دارند که شما میتوانید با استفاده از نشر محتوا برای ساخت بک لینک با اتوریتی بالا اقدام کنید،  لیستی از قوی ترین وب سایت های موجود را در ادامه مشاهده می‌کنید:

pen.io

scoop.it

hubpages.com

telegra.ph

articlesfactory.com

pressreleaselive.com

articlesmaker.com

bizpr.ca

leapzipblog.com

smore.com

penzu.com

justpaste.it

issuewire.com

ساخت بک لینک در پروفایل

سایت های بسیاری وجود دارند که شما میتوانید با ثبت نام در آن ها و قرار دادن لینک وب سایت خود در بخش پروفایل کاربری ، بک لینک رایگان به وب سایت تان بگیرید.

ساخت بک لینک در این وب سایت ها بسیار ساده است. کافی است در بخش ثبت نام سایت نام نویسی کنید و لینک وب سایت خود را در بخش Website ،  URL ، Homepage و …  در بخش تنظیمات این وب سایت ها قرار دهید.

بسیاری از این سایت ها اعتبار دامنه بالایی دارند و لینک های آن ها بسیار ارزشمند است ، البته در ساخت لینک پروفایلی از این وب سایت ها افراط نکنید و سعی کنید در فواصل زمانی مناسب در این وب سایت ها برای سایت خود لینک ایجاد کنید.

https://www.ted.com

livejournal.com

https://disqus.com

http://www.quora.com

http://www.last.fm

https://500px.com/

https://soundcloud.com

http://www.deviantart.com

https://about.me

http://myfolio.com

https://gitlab.com/

https://klout.com

http://fiverr.com

https://coub.com/

https://github.com

http://skillpages.com

https://issuu.com

https://www.behance.net

https://www.ask.fm

http://dribbble.com

https://ello.co

http://imgur.com

http://rediff.com

http://reverbnation.com

http://www.instapaper.com

http://screencast.com

http://sheknows.com

ساخت بک لینک رایگان در فروم ها

یکی دیگر از روش های ساخت بک لینک استفاده از فروم هاست. شما میتوانید از طریق عضویت در این فروم ها و تکمیل پروفایل کاربری خود بک لینک با کیفیت بگیرید.

علاوه بر این در برخی از این فروم ها میتوانید با انتشار محتوای وب سایت خود بک لینک های محتوایی با کیفیتی به وب سایتتان بگیرید. به طور مثال سه فروم زیر برای ساخت بک لینک پروفایلی و محتوایی مناسب هستند:

https://forum.persiantools.com/

https://forum.ubuntu.ir/

https://www.ninisite.com/discussion

ساخت بک لینک در سوشیال بوکمارک ها

سوشیال بوکمارک ها فضای بسیار مناسبی برای انتشار محتوا و گرفتن بک لینک های با کیفیت برای وب سایت شما هستند. از آنجایی که این سایت ها اعتبار دامنه بالایی دارند میتوانند نقش مهمی در بهبود سئو سایت شما ایفا کنند. (به طور مثال اعتبار دامنه Reddit برابر 99 است)

شما به سادگی میتوانید بدون نگرانی تمام محتواهای سایتتان را در این سایت ها انتشار دهید ، به وب سایت خود بک لینک بگیرید بدون اینکه نگران جریمه های احتمالی گوگل باشید. این سایت ها عبارتند از:

Twitter

www.tumblr.com

Medium

Diigo

Reddit

plurk

pinterest.com

Mix

Dribble

Delicious

stumbleupon

Pocket

Digg

Folkd

Fark

Quora

BizSugar

Slashdot

Pearltrees

SlideShare

استفاده از رقبا برای ساخت بک لینک!

یکی از روش های بسیار مفید در ساخت بک لینک استفاده از رقباست!

ابزارهای بسیار خوبی جهت یافتن بک لینک های ورودی به یک سایت وجود دارد ( به طور مثال ابزار Moz ) شما با استفاده از نتایج این ابزارها میتوانید وب سایت هایی که به رقبای شما لینک داده اند را بررسی کنید و از این طریق منابع لینک سازی بسیار خوبی برای وب سایتتان به دست بیاورید.

بیشتر بخوانید

2 دیدگاه دربارهٔ «ساخت بک لینک رایگان»

    1. گروه طراحی سایت پالت

      بله دوست عزیز ویرگول یک سایت فوق العاده ست که میشه ازش برای انتشار مقاله و لینک سازی استفاده کرد
      ممنونم از نظر شما ، حتما نی نی سایت رو هم اضافه خواهیم کرد به لیست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام!

در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید ، با کارشناسان پشتیبانی ما از طریق واتساپ در تماس باشید